BZX384C15-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C15-E3-08
JLCPCB Part #
C3737282
Description
1 Independent 10Ω 13.8V~15.6V 15V 200mW 50nA 50Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS