BFC237524392
MFR.Part #
BFC237524392
JLCPCB Part #
C3796025
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.9nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS