BFC237545133
MFR.Part #
BFC237545133
JLCPCB Part #
C3787955
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 600V、2kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS