TNPU120659K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120659K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4137577
Description
-55℃~+125℃ 250mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS