BFC237544822
MFR.Part #
BFC237544822
JLCPCB Part #
C3791168
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 8.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS