RNC50H2501BSRE6
MFR.Part #
RNC50H2501BSRE6
JLCPCB Part #
C1829662
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors