BFC237534822
MFR.Part #
BFC237534822
JLCPCB Part #
C3798500
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 8.2nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS