BFC237544821
MFR.Part #
BFC237544821
JLCPCB Part #
C3805069
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 820pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS