Y4073250R000T9W
MFR.Part #
Y4073250R000T9W
JLCPCB Part #
C4250970
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS