Y163013K0000T0W
MFR.Part #
Y163013K0000T0W
JLCPCB Part #
C4326355
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount