BFC237540123
MFR.Part #
BFC237540123
JLCPCB Part #
C3810499
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS