Y078530K0000B9L
MFR.Part #
Y078530K0000B9L
JLCPCB Part #
C1478864
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS