BFC237533302
MFR.Part #
BFC237533302
JLCPCB Part #
C3801672
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 500V、1.6kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS