BFC237533202
MFR.Part #
BFC237533202
JLCPCB Part #
C3811349
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2nF 500V、1.6kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS