BFC237538302
MFR.Part #
BFC237538302
JLCPCB Part #
C3786268
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS