BFC237530113
MFR.Part #
BFC237530113
JLCPCB Part #
C6471119
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS