Y1745197R600T9L
MFR.Part #
Y1745197R600T9L
JLCPCB Part #
C3928218
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 197.6Ω 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS