CRCW040218K0JNTD
MFR.Part #
CRCW040218K0JNTD
JLCPCB Part #
C4113515
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount