BFC237544432
MFR.Part #
BFC237544432
JLCPCB Part #
C3808349
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS