BFC237524752
MFR.Part #
BFC237524752
JLCPCB Part #
C3785685
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 7.5nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS