RWR81S4640BSRSL
MFR.Part #
RWR81S4640BSRSL
JLCPCB Part #
C1843659
Description
-55℃~+250℃ 1W 464Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors