BFC237523752
MFR.Part #
BFC237523752
JLCPCB Part #
C5953246
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 7.5nF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS