BFC237528752
MFR.Part #
BFC237528752
JLCPCB Part #
C3785828
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 7.5nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS