BFC237523912
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237523912
JLCPCB Part #
C6131234
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 9.1nF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS