RNC65J1001BRRE8
MFR.Part #
RNC65J1001BRRE8
JLCPCB Part #
C3510935
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors