RN50C16R2FRSL
MFR.Part #
RN50C16R2FRSL
JLCPCB Part #
C3466815
Description
-65℃~+175℃ 16.2Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors