561R1DF0Q33
MFR.Part #
561R1DF0Q33
JLCPCB Part #
C1640403
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 33pF 6.4mm 6.4mm ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS