BFC237523201
MFR.Part #
BFC237523201
JLCPCB Part #
C3791680
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200pF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS