RN60C4420DB14
MFR.Part #
RN60C4420DB14
JLCPCB Part #
C1420412
Description
-65℃~+175℃ 250mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors