RNC70H6042BRR64
MFR.Part #
RNC70H6042BRR64
JLCPCB Part #
C3454516
Description
-65℃~+175℃ 60.4kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors