BFC237518821
MFR.Part #
BFC237518821
JLCPCB Part #
C3802264
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 820pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS