BFC237954363
MFR.Part #
BFC237954363
JLCPCB Part #
C3796001
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 36nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS