BFC237512163
MFR.Part #
BFC237512163
JLCPCB Part #
C3782767
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 300V、630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS