BFC237525104
MFR.Part #
BFC237525104
JLCPCB Part #
C3810482
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS