BFC237521681
MFR.Part #
BFC237521681
JLCPCB Part #
C3784090
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 680pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS