RNC70H2154FRRE7
MFR.Part #
RNC70H2154FRRE7
JLCPCB Part #
C3501756
Description
-65℃~+175℃ 2.15MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors