BFC233956154
MFR.Part #
BFC233956154
JLCPCB Part #
C3298549
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS