BFC238303394
MFR.Part #
BFC238303394
JLCPCB Part #
C3797989
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 390nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS