BFC233956104
MFR.Part #
BFC233956104
JLCPCB Part #
C3295825
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS