BFC233917394
MFR.Part #
BFC233917394
JLCPCB Part #
C3296777
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 390nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS