CRCW04021R30FKTD
MFR.Part #
CRCW04021R30FKTD
JLCPCB Part #
C4307806
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount