R474N315050A1KV057
MFR.Part #
R474N315050A1KV057
JLCPCB Part #
C3300549
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 440V X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS