ERC509K0900BHEB500
MFR.Part #
ERC509K0900BHEB500
JLCPCB Part #
C3518011
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS