BFC233915272
MFR.Part #
BFC233915272
JLCPCB Part #
C3299922
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2.7nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS