BFC233914272
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233914272
JLCPCB Part #
C3298600
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.7nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS