DE1E3RB332MA4BR01F
MFR.Part #
DE1E3RB332MA4BR01F
JLCPCB Part #
C3286947
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 500V、760V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS