BFC233918272
MFR.Part #
BFC233918272
JLCPCB Part #
C3296361
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.7nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS