BFC233914683
MFR.Part #
BFC233914683
JLCPCB Part #
C3298720
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 68nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS