BFC233916683
MFR.Part #
BFC233916683
JLCPCB Part #
C3295625
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 68nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS