BFC233913104
MFR.Part #
BFC233913104
JLCPCB Part #
C3298391
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS